Obiekty usługowo-handlowe

Netto w Słupsku

Zrealizowana inwestycja to budowa obiektu usługowo-handlowego według standardów firmy Netto wraz z infrastrukturą zewnętrzną, techniczną, elementami małej architektury oraz parkingiem.
Zakres umowy obejmował roboty ziemne i drogowe, ogólnobudowlane oraz roboty instalacyjne w pełnym zakresie instalacji: wodociągowej, kanalizacyjnej, CO i gaz.

Powierzchnia zabudowy obiektu 1280 m²
Kubatura obiektu około 4300 m³
Czas realizacji: wrzesień 2011 roku do marzec 2012 roku

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”27″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”50″ thumbnail_height=”50″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” template=”/home/euroconsulting.com.pl/euroconsulting_www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails”]

PSB Mrówka

Lokalizacja: Miasto Zdzieszowice, ul. Filarskiego, działki nr 1103/7, nr 1103/8

Łączna powierzchnia działek: 16207,00 m²
Powierzchnia biologicznie czynna: 5481,13 m²
Powierzchnia zabudowana: 2355,17 m²
Powierzchnia użytkowa: 2199,53 m²
Kubatura: 11187,7 m³
Powierzchnia dróg wewnętrznych, chodników
placy składowych, miejsc parkingowych: 8370,7 m²

Inwestycja realizowana od października 2010 r.
Zakończenie inwestycji sierpień 2011 r.

Rossmann w Strzelcach Opolskich

Rossmann w Strzelcach Opolskich

Tematem tej realizacji było wykonanie pełnego projektu budowlano- wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę oraz sama budowa obiektu usługowo-handlowego przeznaczonego pod wynajem dla firmy Euro-Mar Sp. z o.o. wraz z infrastrukturą zewnętrzną, techniczną, elementami małej architektury oraz parkingiem.
Głównymi najemcami tego obiektu są:
1. Drogeria Rossmann
2. Apteka Multipharm
3. Punkt sprzedaży mięsa – Joachim Matejko
Powierzchnia użytkowa całkowita – 495 m2
Czas realizacji – styczeń 2011

Netto w Chojnowie

Przedmiotem projektu była kompleksowa realizacja jednego z licznych obiektów sieci Netto z całościową zabudową oraz infrastrukturą terenu przyległego, w Chojnowie. Realizacja wykonana w systemie generalnego wykonawstwa.

Charakterystyczne parametry:
powierzchnia zabudowy 1148,87 m²,
powierzchnia zieleni 4568,79 m².
Termin realizacji: październik 2010 r.

Aldi Glogow

ALDI w Głogowie

Zrealizowana przez naszą firmę inwestycja to pierwszy w Polsce obiekt niemieckiej sieci handlowej ALDI znajdujący się w Głogowie przy ulicy Przemysłowej 1, wykonany ściśle według standardów firmy ALDI.

Powierzchnia zabudowy: 1220,53 m²
Czas realizacji: październik 2010

Galeria Sieradzka w Sieradzu

Projekt „Galerii Sieradzkiej” to budowa nowoczesnej galerii handlowej w Sieradzu umiejscowionej u zbiegu przy ulic Jana Pawła i Alei Grunwaldzkiej.
Zakres prac obejmował budowę budynku galerii, należącego do niej parkingu oraz drogi dojazdowej. Najemcy galerii to m.in. Piotr i Paweł, RTV-AGD, Mix Electonics, KOMFORT, CCC.

Powierzchnia użytkowa: 6500 tyś. m²
Powierzchnia parkingu: 6200 tyś. m²
Czas realizacji – wrzesień 2008

Netto Praszka

Netto w Praszce

Zrealizowana inwestycja to budowa obiektu usługowo-handlowego firmy Netto wraz z infrastrukturą zewnętrzną, techniczną, elementami małej architektury oraz parkingiem.
Zakres umowy obejmował roboty ziemne i drogowe, ogólnobudowlane oraz roboty instalacyjne w zakresie instalacji: wodociągowej, kanalizacyjnej, CO i gaz. W zakres zlecenia wchodziło również kompletne zaopatrzenie materiałowe.

Powierzchnia zabudowy obiektu 1050 m²
Kubatura obiektu 4323 m²
Czas realizacji: wrzesień 2007

Minimal Śrem

MiniMal w Śremie

Innowacyjny i niepowtarzalny obiekt. Wybudowany przez Euro-Consulting pawilon usługowo-handlowy „Mini-Mal” z wiodącą funkcją handlu artykułami spożywczymi, to nowoczesny budynek, w którym na potrzeby hali sprzedaży i pomieszczeń socjalnych zaadaptowano istniejącą halę odlewni żeliwa będącą pod ochroną konserwatorska.

Obiekt zlokalizowano przy ulicy Kolejowej 1a, w Śremie koło Poznania.

Powierzchnia użytkowa – 2450 m²

Plus Discount w Krapkowicach

Plus Discount w Krapkowicach

Euro-Consulting w maju 2002 roku rozpoczął prace przygotowawcze do realizacji obiektu Plus Discount w Krapkowicach wraz z pasażem handlowym, parkingiem, przyłączami i infrastrukturą zewnętrzną.
Budowa została dokładnie zaplanowana, co umożliwiło szybką i sprawną realizację całości obiektu.

Podstawowe dane techniczne:
Powierzchnia Plus Discount – 1111 m²
Czas realizacji – wrzesień 2002

Hypernova w Bolesławcu

Hypernova w Bolesławcu

Zrealizowane przez Euro-Consulting Centrum to nowoczesny obiekt o charakterze handlowo-usługowym zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Zgorzeleckiej i 10 Marca w Bolesławcu. Budynek w części dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty stropem płaskim o konstrukcji stalowej.

Podstawowe dane techniczne obiektu:
powierzchnia użytkowa: 5092 m²
Czas realizacji – marzec 2002

Real w Opolu

Real w Opolu

Tematem projektu było pełnienie funkcji inwestora zastępczego podczas budowy Obiektu handlowo-usługowego REAL Opole.
W zakres obowiązków wchodziła kompleksowe przygotowanie nadzór oraz realizacja całości obiektu łącznie z koordynowaniem prac najemców obiektu.

Zakres umowy obejmował roboty ziemne i drogowe, ogólnobudowlane oraz roboty instalacyjne w zakresie instalacji: wodociągowej, kanalizacyjnej, CO i gaz. W zakres zlecenia wchodziło również kompletne zaopatrzenie materiałowe.

Podstawowe dane techniczne:
Czas realizacji: czerwiec 2001